Znaleziono 60 ofert

Sortuj

Osiedle POM

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP995466

65,91 m2 2 Pokoje 288,27 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
195 000,00 PLN szczegóły
gen. Stefana Grota-Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP955734

38,30 m2 2 Pokoje 8 590,08 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1985  
329 000,00 PLN szczegóły
Droga Męczenników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP681962

50,20 m2 2 Pokoje 6 573,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1996  
330 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP860499

1 949 m2   38,48 PLN/m2
     
75 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP710227

1 123 m2   101,51 PLN/m2
     
114 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP332479

1 133 m2   100,62 PLN/m2
     
114 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP207436

1 268 m2   97,79 PLN/m2
     
124 000,00 PLN szczegóły
Czesława Miłosza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP849627

210,20 m2 5 pokoi 5 470,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 593 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : HP511704

35 m2 3 Pokoje 4 829,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 2 000 m2
169 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP716099

3 742 m2   82,84 PLN/m2
     
310 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP882707

38,33 m2 2 Pokoje 7 174,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1980  
275 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP615110

160 m2 5 pokoi 4 556,25 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
729 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: