Znaleziono 60 ofert

Sortuj

Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP699520

73,02 m2 3 Pokoje 7 108,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
519 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP211065

130 m2 5 pokoi 6 069,23 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 4 626 m2
789 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP999768

94,10 m2 4 Pokoje 7 970,24 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2010 Działka 281 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Peowiaków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP912905

58,22 m2 3 Pokoje 7 196,84 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
419 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP203350

39,80 m2 2 Pokoje 6 759,00 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1985  
269 000,00 PLN szczegóły
al. Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP166741

63,80 m2 3 Pokoje 5 878,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
375 000,00 PLN szczegóły
Mełgiewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP932382

37,40 m2 2 Pokoje 11 203,21 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
419 000,00 PLN szczegóły
Jesienna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP990159

184 m2 6 pokoi 4 619,57 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1979 Działka 12 m2
850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : HP453682

1 200 m2   332,50 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Konrada Wallenroda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP814858

61 m2 3 Pokoje 11 295,08 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
689 000,00 PLN szczegóły
Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP403740

70 m2 4 Pokoje 6 700,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
469 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP226275

36,65 m2 1 pokoi 8 158,25 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1985  
299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: