Znaleziono 60 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP569548

32 m2 2 Pokoje 7 156,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2023  
229 000,00 PLN szczegóły
al. Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP166741

63,80 m2 3 Pokoje 5 878,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
375 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP203350

39,80 m2 2 Pokoje 6 759,00 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1985  
269 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP911801

44 m2 2 Pokoje 8 295,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1979  
365 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP278595

1 517 m2   38,89 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : HP639928

1 517 m2   38,89 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły
Chełmska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : HP947731

1 515 m2   42,90 PLN/m2
     
65 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP211065

130 m2 5 pokoi 6 069,23 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 4 626 m2
789 000,00 PLN szczegóły
Peowiaków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP912905

58,22 m2 3 Pokoje 7 196,84 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
419 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP999768

94,10 m2 4 Pokoje 7 970,24 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2010 Działka 281 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP699520

73,02 m2 3 Pokoje 7 108,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
519 000,00 PLN szczegóły
Jesienna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP990159

184 m2 6 pokoi 4 619,57 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1979 Działka 12 m2
850 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: