Znaleziono 60 ofert

Sortuj

Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP518012

49,30 m2 2 Pokoje 6 471,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
319 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : HP731376

147,95 m2 4 Pokoje 10 070,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 10 655 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP365059

76,71 m2 4 Pokoje 7 678,27 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025  
589 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP977334

42,25 m2 2 Pokoje 6 036,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
255 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP226275

36,65 m2 1 pokoi 8 158,25 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1985  
299 000,00 PLN szczegóły
Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP403740

70 m2 4 Pokoje 6 700,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
469 000,00 PLN szczegóły
Konrada Wallenroda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP814858

61 m2 3 Pokoje 11 295,08 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
689 000,00 PLN szczegóły
Witolda Lutosławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP447289

63,82 m2 2 Pokoje 5 640,86 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
360 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : HP453682

1 200 m2   332,50 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
ks. Piotra Skargi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP511613

44,10 m2 3 Pokoje 6 553,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP998768

57 m2 4 Pokoje 11 842,11 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
675 000,00 PLN szczegóły
Mełgiewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP932382

37,40 m2 2 Pokoje 11 203,21 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
419 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: