Znaleziono 18 ofert

Sortuj

gen. Stefana Grota-Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP955734

38,30 m2 2 Pokoje 8 590,08 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1985  
329 000,00 PLN szczegóły
Mechaniczna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : HP937174

59,18 m2 6 pokoi 6 252,11 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 250 m2
370 000,00 PLN szczegóły
Generała Stefana Grota-Roweckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP389127

61,70 m2 3 Pokoje 6 467,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
399 000,00 PLN szczegóły
Hutnicza

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : HP710904

1 935 m2   118,35 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły
dr. Edwarda Łuczkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP577358

63,99 m2 3 Pokoje 5 453,98 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
349 000,00 PLN szczegóły
Witolda Lutosławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP447289

63,82 m2 2 Pokoje 5 640,86 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
360 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: