Znaleziono 18 ofert

Sortuj

Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP699520

73,02 m2 3 Pokoje 7 108,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
519 000,00 PLN szczegóły
al. Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP166741

63,80 m2 3 Pokoje 5 878,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
375 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP226275

36,65 m2 1 pokoi 8 158,25 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1985  
299 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP977334

42,25 m2 2 Pokoje 6 036,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
255 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP911801

44 m2 2 Pokoje 8 295,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1979  
365 000,00 PLN szczegóły
ks. Piotra Skargi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP511613

44,10 m2 3 Pokoje 6 553,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP518012

49,30 m2 2 Pokoje 6 471,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
319 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP365059

76,71 m2 4 Pokoje 7 678,27 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025  
589 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP569548

32 m2 2 Pokoje 7 156,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2023  
229 000,00 PLN szczegóły
Droga Męczenników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP681962

50,20 m2 2 Pokoje 6 573,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1996  
330 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : HP882707

38,33 m2 2 Pokoje 7 174,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1980  
275 000,00 PLN szczegóły
Wolwinów

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : HP640801

120 m2 5 pokoi 4 908,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 400 m2
589 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: